В рамках проекту створення віртуального навчального середовища пропонується експеримент щодо дистанційного захисту індивідуальних та лабораторних робіт з дисципліни “Інформаційний бізнес”.
Нарешті!!! Для захисту своїх творчих робіт вже не треба чекати/шукати викладачів! Достатньо розмістити свою роботу (або ланку на неї) у відповідному розділі форуму, описати головні її особливості і чекати реакції викладача: зауваження, оцінку. Зауваження до роботи носять публічний характер, для того, щоби кожен міг заздалегідь врахувати їх і у своїй роботі. Оцінка носить приватний характер, тому її слід шукати у приватних повідомленнях. Не бійтеся не погоджуватися з оцінкою – це навіть заохочується. Доопрацюйте свій проект – і ваша оцінка безумовно стане вищою.
Для отримання практичних завдань в першу чергу треба зареєструватися у формі “Дистанційне навчання”
Тепер ви зможете отримувати завдання безпосередньо на свою поштову скриньку і прямо спілкуватися з викладачем.
Здавати свої роботи тепер можна у будь-який вільний час!
Тепер конкретніше по кроках – що потрібно зробити.
1. Перейти на форум за відповідною ланкою.
2. Зареєструватися на форумі для отримання можливості створення тем та дописів.
3. Створити у відповідному розділі свою тему, назва якої повинна відповідати вашому напрямку роботи.
4. Описати особливість своєї роботи, надати ланку для ознайомлення зі змістом всієї роботи.
5. Створити на своєму сайті ланку для безпосереднього переходу на форум.
6. Переглянути зауваження, оцінку шукати у своєму приватному повідомленні.
Отже, для здачі творчих робіт заходьте на цю сторінку форуму (http://sprava.ridna.com/forum/).
Кожна робота має свій розділ.
Якщо ви виконали ІНДЗ за напрямом “Франчайзинг”, то особливості свого проекту викладаєте у розділі “Франчайзинг – ідеї”.
Якщо ви виконали ІНДЗ за напрямом створення інформаційного матеріалу – електронної книги, то особливості його описуєте у розділі “Творча лабораторія”. Опишіть специфіку обраного напряму, поясніть чому ви обрали саме цей напрям (тому що він цікавий/перспективний/популярний, тому що це моє хобі тощо). Напишіть план інформаційного матеріалу. Вкажіть головну родзинку вашого матеріалу – чим він відрізняється від аналогічних. Відразу можна задавати питання щодо покращення/вдосконалення/просування свого проекту (1 питання: +2бали). Одне питання в темі свого колеги до нього ж: +5балів.
Для здачі лабораторних робіт №1-3 створюєте відповідну тему у розділі “Інтернет-аукціони”. Описуєте виконану роботу згідно завдання.Для здачі лабораторної роботи №4 створюєте відповідну тему у розділі “інформаційний продукт”. Опишіть специфіку обраного напряму, поясніть чому ви обрали саме цей напрям (тому що він цікавий/перспективний/популярний, тому що це моє хобі тощо). Напишіть план інформаційного матеріалу. Вкажіть головну родзинку вашого матеріалу – чим він відрізняється від аналогічних.
Для здачі лабораторної роботи №5 використовуєте розділ “Власний сайт”. Поділіться своїм досвідом щодо створення власного сайту: скільки вам забрало часу його створення і наповнення матеріалами, яким вбачається його призначення та перспектива його розвитку.
Для здачі лабораторної роботи №6 створюєте відповідну тему у розділі “Як заробляти в Інтернеті на рекламі”. Потрібно описати особливості розміщення рекламних оголошень від обраної банерної мережі. Вказати те, що не сподобалося в умовах цієї мережі, що власне сподобалося.
Для здачі лабораторної роботи №7 використовуєте розділ “Партнерські програми”. Потрібно описати знайдені партнерські програми за темою свого сайту, вказати тип знайдених партнерських програм, розмістити ланку на свій сайт, охарактеризувати особливості обраної партнерської програми. Бажано обрати декілька партнерських програм різного типу. Вказати те, що не сподобалося в умовах цієї чи іншої програми, що власне сподобалося.
Мікола Яновіч каже:
Я, йак премьер-міністр, заявляю про недавню статістіку про украінцыв
Как українцы проводят вілный час:
60% – грошы заробляют
12% – пашут у городі (чи в огородє)
20% – бухают (по мірє можлівостєй)
5% – своїх дружін матерят
2% – нас підтрімуют на мітінгах (хочу зауважіть, що нє бєзкоштовно)
1% – не хотят отвєчать